Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Firmaları

07.11.2021
902
Ankara Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Asansörlü taşımacılık hizmetleri belki evden eve nakliyat tarihinin en büyük yatırımı ve insanların hayatını kolaylaştıran , buluşlar arasında yer almaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetlerini sunan nakliyat firmalarının en çok kullandığı taşıma şeklidir. Yüksek katlar veya alçak katlar demeden kesinlikle daha hızlı bir taşıma sistemidir.

Evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken eşyalarınızın bina içerisinden taşınması yerine balkondan veya camın sökülmesi sonucunda camdan taşınması en ideal çözümdür. Taşımacılık hizmetlerimiz için asansörlü nakliyat ile anında taşınma hizmeti sunan firmalar arasındayız. Evden eve taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra eşyalarınızın daha güvenli bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın ambalajlama sisteminiz bile zarar görmeden anında asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken eşyalarınızın düzenli bir şekilde kamyonlarımızın içerisine yerleştirmesi daha kolay bir taşıma sistemidir. Eşyalarınızın, hızlı bir şekilde balkondan asansörlere yüklenerek. Kamyonun içine inerek düzenli bir şekilde yerleştirmek kalmaktadır.

Eşyalarınızın hızlı bir şekilde yüklenmesi önemli olan bir konudur. Hızlı taşıma esnasında hassas ve titiz bir şekilde taşıma sunan firmamız sizlere en iyi şekilde evden eve asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır. Asansörlü Nakliyat hizmetlerimiz ile eşya taşıma firmaları arasında yer alan firmamız eşyalarınızın için kaliteli ve kalın patpatlar ile eşyalarınızı paketlemektedir. Evden eve taşımacılık esnasında asansör kurulumu sırasında herhangi bir bina asansörü ve bina merdivenler ile uğraşmadan sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır. Eşyalarınıza ve size değer veren bir evden eve taşımacılık şirketi ile sorunsuz ve sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşıttırabilirsiniz. Asansörlü ev taşıma teklifi almak için anında evden eve taşımacılık şirketi söz nakliyat üzerinden anında evden eve nakliyat fiyatı alabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşınma Nerelere Kurulmaz ?

Evden eve taşımacılık hizmetlerimizde ortalama olarak %90 orasında binalara asansörlü taşıma hizmeti sunabiliyoruz, peki asansörlü taşımacılık hizmetini sunamadığımız binalar nasıl binalar ve dairelere asansörlü eşya taşıyamıyoruz;

 • 2 veya 3. katlara asansör kurarken Balkonun veya asansörün kurulacağı yerde elektrik telleri varsa Asansör kurulmaz.
 • 25. kattan daha yüksek bir evde oturuyorsanız Asansör kurulmaz.
 • 1 kata yere olan uzaklığına göre değişiklik gösterebilir ortalama 5 metrenin altında ise asansörlü taşıma yapılamaz.
 • Çok dik rampalara asansör düşme riskine karşı asansörlü taşıma yapılmaz.
 • Balkondan asansör kurulmaz ise camdan asansör kurulmasına karar verildiyse Pimapen cam sistemleri yok ise asansör kurulamaz.

Asansörlü Taşınma Avantajları

Asansörlü taşımacılık hizmetleri en iyi taşınma yöntemidir, elemanlarımızın ve eşyalarınızın daha rahat taşınmasını sağlayan en büyük araçtır, evden eve taşımacılık sırasında sizlere uygun miktarlara asansörlü taşımacılık hizmetini sunan firmalar arasındadır.

 • Ev taşıma süreniz normalinden daha hızlı sürer.
 • Eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınır.
 • Binadaki komşularınız ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü evden eve taşımacılık fiyatlarımız normal evden eve nakliye fiyatlarımızdan fazla bir fark olmadan hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmetlerimizde eleman sayısını azaltarak asansörlü taşıma ile daha hızlı bir hizmet sunmaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde Ankara’nın bütün ilçelerinde ve Türkiye’nin bütün illerinde anında asansörlü taşımacılık hizmetini sunma kapasitesine sahip olan , evden eve nakliye firması söz nakliyat.

 • 1-10 kat arası asansörlü taşıma fiyatı 350 TL
 • 11 Kat asansörlü taşıma fiyatı 400 TL
 • 12 kat asansörlü taşıma fiyatı 450 TL
 • 13 kat asansörlü taşıma fiyatı 500 TL
 • 14 Kat asansörlü taşıma fiyatı 550 TL
 • 15 Kat asansörlü taşıma fiyatı 600 TL
 • 16 Kat asansörlü taşıma fiyatı 650 TL
 • 17 Kat asansörlü taşıma fiyatı 700 TL
 • 18 Kat asansörlü taşıma fiyatı 750 TL
 • 19 Kat asansörlü taşıma fiyatı 800 TL
 • 20 Kat asansörlü taşıma fiyatı 850 TL
 • 21 Kat asansörlü taşıma fiyatı 900 TL
 • 22 Kat asansörlü taşıma fiyatı 950 TL
 • 23 Kat asansörlü taşıma fiyatı 1000 TL
 • 24 Kat asansörlü taşıma fiyatı 1250 TL
 • 25 Kat asansörlü taşıma fiyatı 1500 TL

Asansörlü taşıma fiyatları listemiz yukarıdaki gibidir. Yukarıda yer alan fiyatlarımız sadece tek taraf asansörlü taşıma fiyatı için sadece asansör kurulma fiyatıdır. Fiyatlarımıza evden eve taşımacılık ve sigorta ücretleri dışındadır.

Asansörlü Taşınma Sırasında Sorulan Sorular ?

Asansörlü taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimizin aklına takılan soruların bazılarını aşağıda yanıtlamak istedik. Aklınıza takılan soru hakkında herhangi bir bilgi bulamadıysanız, söz evden eve taşımacılık müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat anında sorularınızı yanıtlamaya hazır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetini Nerelerde Sunuyoruz ?

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetlerimizi tüm Türkiye’de sunmaktayız. Eşyalarınızı şehirler arası taşıma esnasında bile sorunsuz bir şekilde bütün illerde asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Asansörlü Taşıma Yaparken Eşyalarımız Düşer mi ?

Eşyalarınızın düşmemesi için büyük önlemler almaktayız, eşyalarınızın evde ambalajlanması sayesinde eşyalarınız asansörün üzerinden kaymaz ve yeni nesil asansörlerimiz ile tırtıklı kenarları ile eşyalarınızın kaymasını engelleyen zemini olduğu için herhangi bir malzeme düşmesi söz konusu değildir.

Mesafe Olan Binalarda Asansörlü Taşıma Yapılır Mı ?

Mesafe olan veya engel olan yerlere büyük asansörlerimiz ile sizlere destek vermekteyiz, 25 kata kadar uzanan asansörlü taşıma sistemlerimiz ile son model asansörlerimiz ile zor ve uzak bölgelere asansörlü taşıma hizmeti sunmaktayız.

Ankara Asansörlü Nakliyat Telefon Numaraları

Asansörlü evden eve nakliyat firmamız için 7 gün 24 saat aktif olan müşteri hizmetleri telefon numaraları.
Telefon: 0507 146 43 01 Telefon: 0541 246 43 01
Telefon: 0535 221 70 13 Ofis: 0312 346 56 60

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.