Ankara Kurumsal Ofis Taşıma Büro Nakliye Şirketleri

09.11.2021
821
Ankara Kurumsal Ofis Taşıma Büro Nakliye Şirketleri

Ofis taşıma şirketimiz hizmetlerinizi en iyi şekilde yapan firmadır. Ankara ofis taşıma şirketimiz evden eve nakliye hizmetlerimiz ile ofis taşıma hizmetlerini birbirinden ayıran birçok etken vardır. Ankara ofis taşıma hizmetlerimizi sunan firmamız , eşyalarınızın ve yeni ofisinizin taşınması konusunda en iyi seçenek olacaktır.

Ofis taşıma hizmetleri önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken ofis taşıma hizmetlerini aynı anda sunan nakliye şirketiyiz, ofis taşıma hizmetlerinde dikkat edilmesi konulardan birisi malzemelerinizin büyüklüğünden dolayı işinde uzman olan sökme ve takma ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Büyük malzemelerinizin sorunsuz bir şekilde taşınması için en iyi ofis nakliye firmasını tercih edin.

Ofis müşterilerimiz için önemli bir mekandır, zamanın çoğunu ofislerinde çalışmak için harcarlar. Ofis taşım hizmetlerinde dikkat ederek en iyi şekilde taşıma hizmeti sunmak için buradayız.

Ankara Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma hizmetlerimizde araçlarımızın ve elemanlarımızın titiz bir şekilde ve uygun fiyatlara ofis taşıma hizmeti sunan bir nakliye firmasıyız, ofis nakliye hizmetinde önceden evinize gelen ekspertiz hizmetimiz ile anında fiyat teklifi alabilir, hizmetlerimiz hakkında internet üzerinden bilgiler edinebilirsiniz. Ankara ofis nakliye firmaları arasında yer alan en güvenilir taşıma şirketi olan söz nakliye firmamıza anında 7 gün 24 saat anında ulaşabilir dilerseniz Whatsaap üzerinden mesaj şeklinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Ofis Taşıma

Ankara’da evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız, ofis taşıma hizmetlerini kullanırken asansörlü taşımacılık hizmetlerini aynı anda kullanabilen nakliye firmaları arasındadır. Hizmetlerimizde yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için asansörlü taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Ankara Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz ile en iyi deneyime sahip olabilirsiniz.

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetlerimizde şehirler arası olarak hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine anında şehirler arası olarak taşıma hizmeti sunan evden eve nakliyat firmamız en iyi şekilde ambalajlı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınıza ve size değer veren nakliye firmasıdır.

Ofis Taşıma Ücretleri

  • 1 Makam odası taşıma fiyatı = 700 TL
  • 1 Makam odası ve bir sekreter odası taşıma fiyatı = 900 TL
  • 1 Makam odası 2 yardımcı oda taşıma fiyatı = 1100 TL
  • 1 Makam odası 3 yardımcı oda taşıma fiyatı = 1300 TL

Hizmetlerimizde yukarıda verilen nakliye ücretlerinin içinde KDV vergisi dışındadır. Alacağınız hizmetler hakkında KDV kesilmek zorundadır. evden eve taşımacılık KDV ücreti ise %18 olarak belirlenmiştir.

Ofis Taşıma Firması Nerede ?

Söz nakliyat , Ankara üzerinde 27 adet ofisimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat şirketimiz size en yakın konumdan en hızlı şekilde iletişime geçmektedir.

Ankara Ofis Taşıma Telefon Numaraları

Ankara Ofis firmamız için 7 gün 24 saat aktif olan müşteri hizmetleri telefon numaraları.
Telefon: 0507 146 43 01 Telefon: 0541 246 43 01
Telefon: 0535 221 70 13 Ofis: 0312 346 56 60

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.