Ankara Şehir içi Evden Eve Nakliyat Firmaları

08.11.2021
897
Ankara Şehir içi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehir içi taşıma ekibimiz orta boyutlu kamyonlarımız ile taşıma şekline verilen isimdir. Evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken orta boyutlu ortalama 7 metre boyutunda olan araçlarımız ile şehir içi eşya taşıma hizmetlerimiz vardır. Evden eve taşımacılık hizmetimizi şehir içinde aynı ilçede veya farklı ilçelere taşınmak isteyen müşterilerimiz için oluşturduğumuz özel bir taşıma şeklidir.

Şehir içi evden eve nakliye hizmetlerimiz için sizlere özel elemanlarımız ile anında evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz ile sizleri en iyi şekilde taşıyacak olan şehir içi nakliyat firmasıyız. Şehir içi taşıma hizmetlerimizi sunarken eşyalarınızın paketlenmesi için elemanlarımız ile eşyalarınızı düzenli ve sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için özel ve köşelerinin özellikle sağlam kalması için özel aparatlarımız ile eşyalarınızı patpat malzemelerimiz ile paketleme hizmetini sunarak sizlere en iyi şehir içi taşıma şirketi olduğumuzu göstermek isteriz.

Şehir içi Nakliyat Hizmetlerinde Ambalajlama Nedir ?

Eşyalarınızın eski evinizden yeni evinize taşınmasına nakliye denir. Eşyalarınızın ve bütün malzemelerinizin sorunsuz bir şekilde paketlenip toparlanıp taşınmasına evden eve nakliyat denir. Söz evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı en iyi şekilde taşımanın asıl sebebi ambalajlama sistemidir. Eşyalarınızı taşırken eşyalarınız duvara veya bina asansörlerine çarpabilir, asansörlü taşıma sistemlerini dahi kullansak ister istemez eşyalarınızın zarar göreceği yerler muhakkak vardır. Şehir içi nakliye hizmetlerimizi sunarken eşyalarınızın ambalajlama ve paketleme sistemlerine çok dikkat eden bir evden eve nakliyat firmasıyız.

Eşyalarınızı sıralamak gerekirse, ilk önce paketlenmesi ve boyut açısından göz önüne alırsak eşyalarınızın hepsinin paketlenmesi gereklidir. Beyaz eşya takımının ve koltuk takımlarınızın veya yatak odası takımınızın özenli ve dikkatli olması en önemli olan konudur.

Şehir içi Taşıma Hizmetlerinde Eşyalarınızın Paketlenme Sırası

Eşyalarınızın paketlenme sırası çok önemli bir konudur, eşyalarınızın paketlenme sırası kamyonlarımıza eşyanızın yüklenme sırası demektir. Eşyalarınızın ilk başta kamyona inmesi demek yeni evinizde yer ve sıkışıklık konusunun önlenmesine ve eşyalarınızın kurulumu yapılırken daha geniş ve daha rahat bir ortamda personellerimizin çalışması demektir. Şehir içi evden eve taşıma hizmetlerimizde önemli olan konulardan birisi kamyonlarımızın içerine eşyalarınızın düzenli bir şekilde yerleştirilmesidir.

Ankara Şehir içi Taşıma

Şehir İçi Taşıma Kamyon seçimi

Şehir içi nakliye hizmetlerimizde kamyon seçimi önemli bir konudur. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için özel kamyonlarımız ve özel çelik kaslı kamyonlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın doğal afetlerden korumak için en iyi taşıma şekli çelik kasalı kamyonlardır. Eşyalarınızın yerleştirilmesi konusunda çelik kasalı araçlar daha sağlam bir şekilde eşyaları taşıdığı tespit edilmiştir.

Şehir İçi Taşımlar İçin İdeal Kamyon Modelleri

Şehir içi taşımalar için elimizde yer alan kamyon modellerimizi sizlere sıralıyoruz.

 • Man 6 teker (7 metre uzunluk)
 • Mitsubishi 6 teker ( 6 metre uzunluk)
 • İveco 6 teker ( 6 metre uzunluk)
 • İsuzu 6 teker (5 metre uzunluk)
 • Transit 6 teker ( 4.50 metre uzunluk)
 • Transit 4 teker ( 3.5 metre uzunluk)

Şehir içi taşımalarınız için sizlere araç seçme hizmetini sunan tek evden eve şehir içi nakliyat firmasıyız, hizmetlerimizde müşterilerimize değer veren ve aldıkları evden eve taşımacılık hizmetleri hakkında eksiklerimizi görebilmemiz için evden eve yorumlarımıza değer veren bir nakliye firmasıyız. Hizmetlerimizde gerek elemanlarımızın tecrübesi ve eşyaların dikkatli taşınması konusunda ciddi bir şekilde AR-GE ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ankara Asansörlü Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Asansörlü taşıma hizmetlerimizi evden eve taşımacılık hizmetlerimizde yoğun olarak kullanmaktayız, evden eve taşımacılık hizmetlerimizde asansörlü nakliye en önemli etkenlerden birisidir. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimiz için yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Şehir içi evden eve nakliyat firmamız üzerinden 7 gün 24 saat anında şehir içi taşıma fiyatı alabilirsiniz, asansörlü taşımacılık avantajları veya dezavantajları hakkında görüşmeler sağlayabilirsiniz. https://soznakliyat.com/ankara-asansorlu-tasimacilik/ linkimize tıklayarak asansörlü taşımacılık hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliye Fiyatları

Şehir içi taşıma hizmeti sunarken ucuz evden eve taşımacılık fiyatlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız, evden eve taşımacılık hizmetlerimizde gösterdiğimiz özenli ve titiz taşıma hizmetlerimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunan nakliyat firmasıyız.

 • 1+1 ev eşyası taşıma = 900 TL
 • 2 +1 ev eşyası taşıma = 1100 TL
 • 3+1 ev eşyası taşıma = 1400 TL
 • 4 +1 ev eşyası taşıma = 1800 TL
 • 5 +1 ev eşyası taşıma = 2300 TL
 • 6 +1 ev eşyası taşıma = 2500 TL
 • 6 +2 ev eşyası taşıma = 3100 TL

Hizmetlerimizde eşyalarınıza değer veren evden eve taşımacılık şirketi olan söz nakliyat. Profesyonel elemanlarımız ve hizmetlerimiz ile sizlere ne iyi şekilde evden eve taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır, eşyalarınızın paketlenmesi konusunda uzman personellerimiz ve eşyalarınızın sökülmesi ve tekrar kurulması konusunda uzman personel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Şehir İçi Taşımada Sigorta Kesiliyor Mu ?

Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimizde sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi kullanmaktayız.

Şehir İçi Nakliyat Telefon Numaraları

Ankara şehir içi nakliyat firmamız için 7 gün 24 saat aktif olan müşteri hizmetleri telefon numaraları.
Telefon: 0507 146 43 01 Telefon: 0541 246 43 01
Telefon: 0535 221 70 13 Ofis: 0312 346 56 60

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.