Ayaş Evden Eve Asansörlü Sigortalı Nakliyat Firması

18.11.2021
2.735
Ayaş Evden Eve Asansörlü Sigortalı Nakliyat Firması

Ayaş , Ankara’nın değerli bir ilçesidir, Ankara’ya olan uzaklığından dolayı evden eve taşıma hizmetlerinin yüksek ücretlere ev taşıma hizmeti sunan diğer firmaların aksine, söz nakliyat Ayaş semtine evden eve nakliyat şirketi kurarak uygun fiyatlı taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Evden eve nakliyat firmamız 2005 yılından beri Ayaş ilçemizde görevine devem etmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken titiz ve hassas bir şekilde hizmet sunan eleman kadrosu ile Ayaş nakliye firmamız. Profesyonel çözümler sunarak eşya taşıma hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır. Ambalajlama hizmetlerimiz ile eşyalarınıza ve size değer veren nakliyat firmamız, kurumsal taşıma hizmetleri ile sizlere en iyi hizmeti uygun fiyata sunmaktadır. Eşyalarınızı yeni nesil ambalajlama malzemeleri ile sorunsuz bir şekilde paketleme hizmeti sunan profesyonel eleman kadromuz, kırılacak malzemelerinizin paketlenmesi için özel kolilerimiz ile hizmet sunar. Ayaş evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi firma olan söz nakliyat müşteri hizmetleri ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Ayaş Şehirler Arası Nakliyat Şirketi

Evden eve taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra Ayaş ilçemizde şehirler arası taşımacılık hizmetleri sunan sigortalı nakliyat firmamız, evden eve nakliye hizmetlerinden farklı bir çalışma yapısına sahip olan Ayaş şehirler arası nakliyat hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz için özel kamyonlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız, evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile sizlere en iyi şekilde sigortalı, kurumsal , ambalajlı şehirler arası taşıma hizmeti sunan nakliye firmasıyız.

Ayaş Asansörlü Taşımacılık Firmaları

Ayaş semtimizde asansörlü nakliyat hizmeti sunan nakliyat firmaları arasında söz ev taşıma şirketimizde yer almaktadır, Ayaş nakliye hizmetlerimizi sunarken yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile anında sizlere asansör kurma kapasitesine sahip olan nakliyat firmamızı anında tercih edebilirsiniz. Ayaş asansörlü nakliyat hizmetimiz 25 kata kadar sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz eşyalarınızın taşınma süresini kısaltarak daha hızlı bir nakliye hizmeti alabilmenizi sağlamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerini sunarken asansörlü nakliye hizmetimizi yoğun bir şekilde kullanmaktayız.

Asansörlü nakliyat hizmeti eşyalarınızın daha hızlı ve daha güvenli şeklidir. Eşyalarınızın herhangi bir bina merdivenleri ile uğraşmadan anında taşınmasını sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerimizi sunarken asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi evden eve nakliye hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat

Bilgi : Eğer Video Açılmazsa Tıklayın : https://www.youtube.com/watch?v=WSURLnL_ESM

Ayaş Evden Evden Eve Taşıma Şirketi Fiyatları

Evden eve taşıma fiyatlarımız indirimli taşınma fırsatı ile taşınmanın tam zamanı , söz nakliyat yılın belirli günlerinde indirimli taşınma hizmetini açmaktadır. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız uygun fiyatlı olup sizlerin bütçenize göre taşıma fiyatlarımız ile hizmet sunmaktayız.

  • Ayaş 1+1 ev taşıma fiyatı = 1100 TL
  • Ayaş 2+1 ev taşıma fiyatı = 1300 TL
  • Ayaş 3+1 ev taşıma fiyatı = 1500 TL
  • Ayaş 4+1 ev taşıma fiyatı = 1700 TL
  • Ayaş 5+1 ev taşıma fiyatı = 2000 TL
  • Ayaş 6+1 ev taşıma fiyatı = 2400 TL
  • Ayaş 6+2 ev taşıma fiyatı = 3000 TL

Ayaş ilçemizde ortalama evden eve nakliyat fiyatlarımız bu şekildedir. Nakliye fiyatlarımız anında değişebilir ve çok daha uygun fiyatlara taşınabilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyatlarımızın içerisinde sigortalı, ambalajlı taşıma hizmetleri içerisindedir. Asansörlü taşıma fiyatı yukarıdaki fiyatlara dahil değildir.

Ayaş Parça Eşya Taşıma Şirketi

Ayaş ilçemizde parça eşya taşıma hizmetleri için küçük nakliye kamyonlarımız ile parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız, evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanı sıra parça eşya taşıma hizmetini yoğun olarak kullanmaktayız. Ambalajlı taşıma hizmetlerimiz ile parça eşyalarınızı anında sorunsuz bir şekilde halletmekteyiz. Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetimizde sizlere uygun fiyatlı hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Ayaş Taşınıyor

Evden eve taşımacılık hizmetlerimizde Ayaş ilçemizde profesyonel elemanlarımız ile sizlere ofis taşıma , büro taşıma , kütüphane taşıma , eczane taşıma , tır nakliye , banka taşıma , dershane taşıma, okul taşıma , Ayaş para kasası taşıma hizmetlerimizde sorunsuz bir şekilde 7 gün 24 saat sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz ile sizlere sigortalı taşımacılık hizmetleri sunan evden eve taşımacılık şirketimizi anında arayabilir dilerseniz, anında taşıma fiyatı alabilirsiniz.

Ayaş Evden eve nakliyat hakkında sorulan sorular

Evden eve taşımacılık hizmetlerimizi kullanırken sıkça sorulan soruları sizlerle buluşturduk, aklınıza takılan Ayaş nakliyeciler sorularının bazılarını aşağıda bulabilirsiniz, henüz sorunuzun cevabını bulamadıysanız 0507 146 43 01 müşteri hizmetlerimizi arayarak anında çözüm sağlayabilirsiniz.

Ayaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

Ayaş semtimizde evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken uygun fiyatlı taşıma fiyatlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız, evden eve nakliyat fiyatlarımız 800 TL den başlamaktadır.

Ayaş nakliyat taşıma hizmeti ne kadar sürer ?

Ortalama evden eve nakliyat hizmetleri asansörsüz olarak 3 saat içerisinde eşyalarınızın yüklenmesi tamamlanmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmetini kullanarak 1 saat 30 dakikaya indirebilirsiniz.

Ayaş Nakliye Firması Sigorta Yapıyor Mu ?

Ayaş evden eve nakliyat firmamız nakliye hizmetlerini sunarken sigortalı taşımacılık hizmetini sunarak eşyalarınızı en iyi ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda sigorta firması sayesinde zararınız karşılanmaktadır.

Ayaş Taşımacılık Ekibi Sigortalı mıdır ?

Evden eve taşımacılık hizmetlerini sunan bütün elemanlarımız sigortalıdır. Evden eve taşımacılık esnasında herhangi bir sorun yaşanması olasılığından ötürü SGK tarafından sigortalı ve düzenli maaş ile çalışan personellerimizdir.

Ayaş Nakliyat Şirketi Coronavirüs önlemlerini Alıyor Mu ?

Personellerimiz virüs kurallarına uyarak taşıma yapmaktadır. Maske , mesafe ve hijyen kurallarına tam bir şekilde uyarak hizmet sunmaktadır.

Ayaş Nakliyat Firması Telefon Numaraları ?

Ayaş evden eve nakliyat firmamız için 7 gün 24 saat aktif olan müşteri hizmetleri telefon numaraları.
Telefon: 0507 146 43 01 Telefon: 0541 246 43 01
Telefon: 0535 221 70 13 Ofis: 0312 346 56 60

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.